Header Image
ThruScan® Kapi Tipi Metal Dedektör s15-i

ThRUSCAN® KAPI TİPİ METAL DEDEKTORÜ s15-İ


Uluslararasi Normlar (NILECJ-0601 L1-5/NIJ 0601.02 küçük obje seviyesinde hassasiyet /IEC 348/EN 60529, EN 60068, EN 60950 Class/ IP44), ECAC D0C 30 STANDART 2 UYGUNLUĞU, CE Belgeli, EN61000-6-3, EN61000-6-1 normlarına ve EEE yönetmeliğine uygun,

ISO 9001:2008 KYS Sertifikali Üretim. Cihazin manyetik alan gücü, yaydigi gürültü degeri, saglik –emniyet hususlarinda belgelidir. 

Çok Bölgeli-Multizone dedeksiyon bölgeleri-,9 veya 15 “Reel Algilama Bölgesi” (Insan vücudunu 9 veya15 parçaya bölerek tarama yapmaktadir.)

Bölgesel hassasiyet ayari yapilabilirdir. Hapishane, Havaalani, Emniyet-Askeri Tesis, Alisveris Merkezi sabit uluslararasi güvenlik modlari standart olarak mevcuttur.

Cihaz, normal çalismada LCD göstergesinde, Giren-Çikan kisi sayisi ve Güvenlik Düzeyini, güvenlik personelinin rahatlikla anlayabilecegi cinsten, kisaltmasiz, Türkçe olarak – 4 satir x 20 karakterli LCD’sinden göstermektedir. 

Uluslararasi güvenlik otoritelerinin belirledigi –tehdit unsuru gördügü metalleri – manyetik ve manyetik olmayan hem ayri ayri hem de beraber geçirildiginde tespit eder isikli ve sesli uyari verir.

Hapishane hassasiyetinde çalisabilirdir. AKILLI DEDEKTÖR özelligi ile dogru ve hizli güvenlik düzeyi atamasi yapilabilmektedir.

Hedef metalin cihaz tarafindan ögrenilmesi; Bu ve bundan büyük metal kütlelere sadece alarm verebilme özelligi. Dedekte ettigi metali, SAG-SOL yan kolonlarinda, tabandan tepeye kadar birbirini araliksiz takip eden LED grubu ile noktasal olarak gösterebilmektedir.

Metaller herhangi bir sekilde kamufle edilmeye çalisilsa da sinyal verir.

Metal nesneyi bölge karistirmadan, net ve bölgesel yan panellerde gösterebilme Homojen Manyetik Alan – Ölü bölge olmaksizin – En alttan-en üste ayni hassasiyete sahiptir. 

Cihaz içinden geçirilen metalin yeri ve yönünü ayirmaksizin alarm vermektedir. 20 Hassasiyet Programi, her programda 246 Ayarlanabilir

Hassasiyet Seviyesi, Nilecj Hassasiyet Seviyesi Sabit, 5 Uluslararasi güvenlik programi. Metal Kütle-Yogunlugunu, 10 kademeli VU-metre’de (yesil, sari, kirmizi) gösterim yapmaktadir. 

Kontrol Panelinde Grafik Zone Display (Alarm Yer Saptama) Led’leri mevcuttur Oto Kalibrasyon (cihazin yeri degisse, etrafinda baska manyetik nesneler de getirilse -cihaz kendini bunlara akuple edebilmekte, çalismasini problemsiz yerine getirebilmektedir.) 

Insan sagligina dost düsük frekansli VLF teknolojisi vardir.

(Sertifikalidir) (Hamile Bayanlara, kalp pili kullananlara, disket, flash bellek vb hiçbir seye etkisi yoktur.) Yesil/Kirmizi (Dur-Geç) çift renkli Trafik Geçis düzenegi, kapasite 60 Kisi/dk’dir.

Rastgele Alarm özelligi ile temiz geçislere de istenen oranda sinyal verebilme. Çalisma Süresi, Geçen yolcu sayisi, Alarm sayisi (gerçek ve rastgele ayrilmis olarak) gibi istatiksel verileri hafizasinda tutar.

Cihaz menüsünde dijital Çevre Gürültü-Parazit göstergesi mevcuttur. 10 Farkli Ayarlanabilir Melodi ve 10 seviyede SES –istenirse sessiz çalisma.

Alarm süresi ayarlanabilirdir. Tek tusla “Fabrika Ayarlarina” dönüs imkani. 5 Haneli Giren ve Çikan Kisi (Görülür/Görünmez yapilabilir) & Alarm Sayaci mevcuttur. 

Istendiginde gizlenebilir ve silinebilirdir. Infrared Fotosel Göz Sistemi bulunmakta, cihaz istenirse sürekli algilama modunda ya da sadece insan geçisinde aktif halde çalisabilmektedir.

Cihazin teknik performansi, yaninda çalisan baska cihazlara bagimli degildir ve etrafindaki diger cihazlari etkilememesi için önlemleri alinmistir.

Programlamaya giris, hem mekanik kilit, hem de Dijital 4 haneli sifre iledir. Ariza durumunda “Ariza Kodunun” ekranda otomatik gösterimi.

Yüksek Çözünürlüklü LCD (Liquid Crystal Display) ile kolay takip ve programlama, 4 Lisanda menü seçenekleri (Ingilizce, Almanca, Türkçe ve Ispanyolca) Alarm aninda; kamera kayit, turnike vb.

kontroller için RÖLE ÇIKISI Enerji kesilmelerine karsin, 2 saat kesintisiz çalismayi saglayabilecek dahili UPS’i standart olarak mevcuttur.

15 dakikada Vasifsiz-Acemi bir kisi bile kurabilir. (Hataya imkân vermeyen soket sistemi) Kullanimda oto-kontrol ile Otomatik Ariza Gösterimi Cihaz 7 gün/24 saat çalistirilmak üzere imal edilmistir.

Cihazin net geçis genisligi 74 cm, yüksekligi min.200 cm’dir. 

Cihaz orta hassasiyet seviyesinde 10 cm. mesafede sabit, 100 cm mesafede hareketli metallerden etkilenmez. Iki dedektör yanyana min 5cm.’de çalisabilirdir. 

Cihazin tüm ses ve görsel alarmlari en az 4m.’den algilanabilirdir.

Herhangi enerji kesilmesi durumunda mikro islemci program bilgileri silinmez hafizada saklanmakta, tekrar açildiginda ayni ayarlarda çalismaya devam etmektedir. 

Kayit Bantlari, Flash Bellek, CD, Disket..vb cihazlar cihazdan etkilenmemekte, cihazi etkilememektedir.

Kapi dedektörünün her noktasinda manyetik alan 0.1 Gauss’tur. Cihaza ait tüm üniteler (elektronik ünitesi, power supply, batarya, adaptör..vb. cihazin içindedir.

Cihazin yere sabitleme ve islak zeminden etkilenmemesi için destekleyici paslanmaz ayaklar verilmektedir. 

SRC SCADA Uzaktan Komuta Kontrol Programi ile bir ag üzerinden dedektörün ayarlarini yapmayi saglayacak-gerçek zamanli izleme ve harddiske kayit donanimi mevcuttur.

Yazilim istenirse Opsiyonel’dir. ALARMLI ZIYARETÇI FOTO-KAYIT SISTEMI ile kullanildiginda içinden geçen alarmli/alarmsiz kisilerin Foto/Videosunu kapi ana kartinda SD hafizaya kaydedebilir.

Yaklasik 30.000 foto kapasitesi (opsiyonel’dir) Uzaktan Kumanda ile kullanilabilirdir. (opsiyonel’dir) Bu cihazin fonksiyonlari ECAC / NIJ / TSA/ test kitleri ile denenmis ve raporlanmistir.

Agirlik(Net&Brüt), Çalisma Gerilimi, Tüketim ve Paketleme Bilgileri Sx ile ayni

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Paylaşım!
  • Facebook
  • Flickr
  • Twitter
  • Rss Feed
  • LinkedIn
ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BOLGESİ M.KEMAL ATATÜRK Blv. 23 35620 ÇİĞLİ /İZMİR