Header Image
Life in the City

ERZURUM KIŞ OLIMPIYATLARI

UNIVERSIADE 2011 - ERZURUM KIŞ OLIMPIYATLARI Olimpiyat oyunları -20 °C’de çalışan ThruScan Metal Dedektörleri ile Korunacak!..Daha önce UNIVERSIADE 2005 ve FORMULA 1 Yarış Organizasyonlarında tercih edilen Kapı Tipi Metal Dedektörlerimiz bu kez Büyük ilgi ile beklenen ERZURUM KIŞ OLIMPIYATLARINDA Kullanılacak


Life in the City

ALTIN MUCIT ODULUNE

ALTIN MUCIT ODULUNE – Dr. Erdem DİNÇSOY / Elektramar A.S. Mucit Türk İşadamları Platformu (MUTİAP) tarafından ilk kez düzenlenen Türkiye 1. Milli Buluşlar ve Altın Mucitler ödül gecesi Aydın'da gerçekleştirildi. Elektral A.Ş. İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama Müdürü Dr. Erdem DİNÇSOY Dr.Bio-TRON Negatif İyon Jenarötörü ve Hava Temizleyici Cihaz Projesi ile gecede ödüle layık görüldü.07 Eylül, 2010.


Life in the City

T.C. ULASTIRMA BAKANLIGI

T.C. ULASTIRMA BAKANLIGI Devlet Hava Meydanlari Isletmesi Genel Müdürlügü'nün 2009 yili Kapi Tipi Metal Dedektör ihalesi teknik sartname cihaz uygunluk testlerinde ve ECAC Kriterlerinin Uygunluk tespitinde Elektramar A.S (ThruScan sX-i) basarili 3 firmadan birisi olmustur. Söz konusu testlere Italyan Ceia Spa firmasi ( HI-PE Plus) direk katilmis, Türkiye'den de X-Ray Center Metor 200 HDe ile bulunmustur. Milli Savunma Bakanligi, TSE testleri, GES Raporlarindan sonra, Amerika Birlesik Devletleri Tasimacilik Güvenligi Idaresi'nin (TSA) Türkiye'de tekabül edebilecegi DHMI de Elektral'in Manyetik Metal Dedektörünü onaylamistir.


Life in the City

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İÇ TEDARİK BAŞKANLIĞI ANKARA 180 Adet Kapı Tipi Metal Dedektörü 324 Adet El Tipi Metal Dedektörü Alım İhalesi Elektramar ThruScan® Metal Dedektörleri başarısı ile sonuçlandı. Üstün teknolojik özellikleri, kusursuz Satış Sonrası hizmetleri ve Ekonomik fiyatı ile TSK nin de tercihi olan Elektramar A.Ş. teknoloji üretmeye devam ediyor. Mal Kabulu Yapıldı.. Cihazlar Çalışmaya Başladı.. Dışa Bağımlılığa Son!..


Sayfa 1 of 3:


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
Paylaşım!
  • Facebook
  • Flickr
  • Twitter
  • Rss Feed
  • LinkedIn
ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BOLGESİ M.KEMAL ATATÜRK Blv. 23 35620 ÇİĞLİ /İZMİR